Metin2 Forum,Knight Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kahramanların yeni mekanı

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

metin2 patch,torrent,exe hataları ve çözüm

YazarMesaj
-By DenqeSiz-
Forum Kurucusu
Forum Kurucusu
-By DenqeSiz-

Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 38
Yaş Yaş : 29
Nerden Nerden : Evden:D

metin2 patch,torrent,exe hataları ve çözüm Empty
MesajKonu: metin2 patch,torrent,exe hataları ve çözüm   metin2 patch,torrent,exe hataları ve çözüm EmptyPaz Mayıs 16, 2010 3:10 pm

metin2 patch,torrent,exe hataları ve çözüm yolları

en sık karşılaşılanlar

patch doldu oyunu başlat dediniz ve sonunda hata verdi,oyun d de ise c ye yaşıyın, veya c den d ye sorun düzelir

Patch Hata Veriyor Oyuna Girmiyor Ne Yapmalıyım?

• Hata Vermesinin Sebebi Metin2 Downloder Çalışırken İnternet Bağlantınızın Kesintiye Uğramasındandır,Tekrar Metin2 Downloder’i Çalıştırın İnt. Bağlantınızı Kesintiye Uğratmadan İndirmeye Çalışın.

öylenenleri Yaptım Hatasız Bir Şekilde Fakat Bu Sefer Farklı Bir Hata Veriyor Ne Yapmalıyım?

• Metin2′yi Kurduğunuz Klasörden Metin2.exe’yi Direkt Masaüstüne Kopyalayıp Yapıştırmayın,Metin2.exe’ye Sağ Tıklayın→Gönder→Masaüstüne Kısayol Deyin;Sorun Gidecektir.

Metin2.exe’ye Çift Tıkladım CD İstiyor Ne Yapmalıyım?

• Sürekli Devam’a Tıklayın Patch Açılacaktır Eğer Olmaz ise Oyunu Tekrar Kurun veya Uyumluluk Bölümünden Gerekli Ayarları Düzenliyin.

)Metin2 TORRENT Geldiğinden Beri En Fazla Bir Tane Metin2 Açabiliyorum,Ne Yapmalıyım?

• Metin2 TORRENT’e Çıkış Diyerek İkinci,Üçüncü,Dördüncü Metin2′yi Açabilirsiniz,Fakat Her Açtıktan Sonra Çıkış Deyip Yenisini Açabilirsiniz.
http://www.pvpserver.bossforum.net/

metin2 patch,torrent,exe hataları ve çözüm
1 sayfadaki 1 sayfası