Metin2 Forum,Knight Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kahramanların yeni mekanı

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Hamachili Server Sysinstall Ayarları Ve Gm Yapma VideoLu Anlatım//Linkler Ömürlük//

YazarMesaj
-By DenqeSiz-
Forum Kurucusu
Forum Kurucusu
-By DenqeSiz-

Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 38
Yaş Yaş : 29
Nerden Nerden : Evden:D

Hamachili Server Sysinstall Ayarları Ve Gm Yapma VideoLu Anlatım//Linkler Ömürlük// Empty
MesajKonu: Hamachili Server Sysinstall Ayarları Ve Gm Yapma VideoLu Anlatım//Linkler Ömürlük//   Hamachili Server Sysinstall Ayarları Ve Gm Yapma VideoLu Anlatım//Linkler Ömürlük// EmptyCuma Mayıs 28, 2010 1:19 pm

Arkadaşlar sysinstall ayarlarını birçok arkadaşımız yapamıyo ve sürekli bana soruyolar Bende Hamachili Server Kurma Videosundan İçinden Aldıgım sysinstall Ayarlarını Paylaşmak İstedim Eminim İşinize Yarar..

Ve Gm Yapma Video'suda Var Buyrun 2.si 1mb Bile Yapmıyo...

SYSİNSTALL AYARI İÇİN TIKLAAA BURAAAYAAA

Not:Linkler Kırılamaz Veya Silinemez...Ömürlük Lİnkler..Hamachili Server Sysinstall Ayarları Ve Gm Yapma VideoLu Anlatım//Linkler Ömürlük// Biggrin

Lütfen Sabit Pls

by dengesiz,dengesiz,metin2 forum,forum metin2,mt2 forum,forum mtin2,türkiye metin2,metin2 tr,dengesiz tr,dengesiz mt2,dengesiz metin2,metin2 dengesiz,by denqesiz,pvpserver,pvpserver dengesiz,dengesiz pvpserver,
http://www.pvpserver.bossforum.net/

Hamachili Server Sysinstall Ayarları Ve Gm Yapma VideoLu Anlatım//Linkler Ömürlük//
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Metin2 Hamachili Local Server Kurmak Video'Lu AnLaTım//GM Yapmak//By_DenqeSiz FarkıyLa...
» %100 Tüm MaPLar Açık Portmap // LinkLer Ömürlük //By_DenqeSiz FarkıyLa
» Yeni Hamachili Server..!! Gir İçeri Gör :)
» Hamachili Server Kurma [TL]BeqKraL FarkıyLa..!! :)
» OrtaLama Zarar EditLeme ResimLi AyrıntıLı AnLatım ßy DenqeSiz_..