Metin2 Forum,Knight Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kahramanların yeni mekanı

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Usb Modemlerde Port Açma (Resimli Anlatım)

YazarMesaj
Batikan
Easy Master
Easy Master
Batikan

Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 36
Yaş Yaş : 38

Usb Modemlerde Port Açma (Resimli Anlatım) Empty
MesajKonu: Usb Modemlerde Port Açma (Resimli Anlatım)   Usb Modemlerde Port Açma (Resimli Anlatım) EmptyPerş. Mayıs 13, 2010 4:51 pm

Çok aradım hiçbiyerde usb modemde port açmayı gostermemısler herkez ethernet modemde port acmayı gostermıs bazılarıda usb modemde port acılmıyo diyo alttakıleri yaparsanız usb bir modemde port acmıs olcaksınız.knightonline private serverlar icin sabit ip yapıcaksanız alttakı portların hepsını acmanız lazım

8888 | UDP/UDP | UDP Backport
10020 | TCP/UDP | Karus Connections
10030 | TCP/UDP | Elmorad Connections
10040 | TCP/UDP | Battlefield Connections
15000 | TCP/UDP | Listening Port
15001 | TCP/UDP | Login Server
15100 | TCP/UDP | Game Server

Ethernet modem kullananlar burdan bilgi alabılırler tum modem markaları var : [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]
http:// http://pvpserver.bosfforum.net/forum.htm
Batikan
Easy Master
Easy Master
Batikan

Cinsiyet Cinsiyet : Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 36
Yaş Yaş : 38

Usb Modemlerde Port Açma (Resimli Anlatım) Empty
MesajKonu: Geri: Usb Modemlerde Port Açma (Resimli Anlatım)   Usb Modemlerde Port Açma (Resimli Anlatım) EmptyPerş. Mayıs 13, 2010 4:52 pm

Bu aşamada MS SQL Server 2005'i yüklemek için bilgisayarınızda hangi yazılımsal ve donanımsal gereksinimlere ihtiyacınız var bunları görebilir, SQL Server Upgrade Advisor'u yükleyebilir, MS SQL Server 2005 Server araçlarını, Books Online'ı ve örnek veritabanı dosyalarını yükleyebilir, Native Client bileşenlerini yükleyebilir, yada DVD ile ilgili işlemlerinizi yapabilirsiniz.

MS SQL Server 2005'i bilgisayarınıza kurabilmek için öncelikle IIS'in yüklü olması, IE 6.0 ve üzerinde bir browserın sisteminizde var olması ve Windows Installer 3.1'in yüklü olması gerekiyor. Windows Installer 3.1'in yüklü olmaması durumunda DVD içersinden Tools klasöründe bulunan setup ı kullanabilirsiniz.

Biz direk yükleme işlemine başlamak için "Server components, tools, Books Online and samples" sekmesini seçiyor ve devam ediyoruz. Karşımıza ilk olarak klasik "End User Licence Agreement" çıkıyor. Çoğumuzun yaptığı gibi yazılanları okumuyor ve checkboxu işaretleyerek ileri aşamalara doğru yol alıyoruz

Bir sonraki aşamamız MS SQL Server 2005 kurulumu için gerekli olan bileşenlerin yüklenmesi aşaması. Bu aşamada seyretmekle yetiniyoruz. Ve ardından karşımıza gelecek sihirbaz ekranını "next" ile geçiyoruz.

Bu aşamadan sonra MS SQL Server 2005 kurulumu bilgisayarınızda bir tarama gerçekleştiriyor. Gerekli donanımsal yapıya sahip misiniz, IIS yüklü mü, vs. Bu alanda alabileceğiniz warning ve error mesajlarına dikkat etmenizi öneririm. Örneğin IIS yüklü değilse bu konuda bir warning mesajı alacaksınız. kuruluma devam edebilirsiniz lakin IIS'i yinede kurmalısınız. Ancak error kodlu mesajları iyi değerlendirmelisiniz.

Bir sonraki aşamamız ise CD Key... Bu aşamaya kadar başarıyla geldiyseniz burada elinizdeki MS SQL Server 2005 DVD'si kapağında bulunan Product Key'i girerek devam edebilirsiniz.

şimdi karşımıza çıkacak olan ekran ise bize yüklemek istediğimiz MS SQL Server 2005 bileşenlerini soruyor. Burada gereksiz kaynak kullanımını önlemek adına sadece kullanacaklarınızı işaretleyebileceğiniz gibi şayet ilk kez bu ürünle tanışıyor ve tüm fonksiyonlarını test etmek istiyorsanız tüm bileşenlerini kurabilirsiniz.

Burada dikkat etmeniz gereken bir nokta şu ki tüm bileşenleri seçseniz bile MS SQL Server 2005 ile beraber gelen samples ve sample database bileşenleri yüklenmiyor. Bu nedenle herşeyi seçtikten sonra "Advenced" a tıklayarak Sample bileşenlerini de yükleyin. Özellikle yeni tanıştığınız bu ürün üzerinde bazı demo çalışmalar yapacaksanız elinizin altında örnek bir database'in bulunması işinize yarayacaktır. SQL Server 2000 versiyonunda "pubs" ve "northwind" database leri varken MS SQL Server 2005 ile beraber "Adventureworks" isimli bir database karşımıza çıkıyor.

Sonraki aşamamız ise instance yaratılması ve workstation bileşenlerinin yüklenmesi aşaması. şayet default instance yerine farklı bir instance kullanmak isterseniz bu aşamada değişikliğinizi yapabilirsiniz.

Bir sonraki aşamamız Authentication Mode aşaması. Burada MS SQL Server 2005'inizin kullanıcı yetkilendirme ayarlarını düzenleyebilirsiniz. Ben mixed mode seçeneğini seçmeyi uygun buluyorum her zaman.

Ve sona yaklaşıyoruz. karşınıza gelecek ekranda sizden talep edilen bilgi hangi dil ayarlarını kullanacağınız bilgisi. Seçiminizi bir listeden yapabilir yada default seçimlere boyun eğebilirsiniz. Takip eden menüde ise MS SQL Server 2005'inizin konfigürasyon ayarlarını yapmanızı sağlıyor.

Ve artık sona ciddi anlamda yaklaştık. Size şu ana kadar yaptığınız tüm seçimlerin bir özeti gösteriliyor.

ve kurulum başladı!

Download
[Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register]

Microsoft SQL SERVER 2005 Service Pack 2 [Dear Guest/Member you can't see link before replyclick here to register] İndirelim

Öğrenmek istiyorum diyenlere Modüller
Ağ Veri Tabanı Kurulumu

Ağ Veri Tabanı Planlama

T-SQL

NOT : Kendi Upload'ımdır.Sorun olursa özel mesaj atın.Site yabancı değil benim
http:// http://pvpserver.bosfforum.net/forum.htm

Usb Modemlerde Port Açma (Resimli Anlatım)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» OrtaLama Zarar EditLeme ResimLi AyrıntıLı AnLatım ßy DenqeSiz_..
» Knight Online Resimli Kayıt Olma
» Server Kurulumu Video+Sesli Anlatım FreeMan Farkıyla iyi seyirler :)
» Hamachili Server Sysinstall Ayarları Ve Gm Yapma VideoLu Anlatım//Linkler Ömürlük//
» Metin2 Hamachili Local Server Kurmak Video'Lu AnLaTım//GM Yapmak//By_DenqeSiz FarkıyLa...